• Italienii fierb: Prestigiosul Gazzetta dello Sport sugereaza ca intre Romania si Franta va urma un meci aranjat
  • Adevarul.ro - 24 Iun, 11:47

• Halep, primul meci pe iarba din 2019: Simona si-a inceput pregatirea pentru Wimbledon, facand pereche cu Raluca Olaru
  • Adevarul.ro - 23 Iun, 22:16

• Meciuri amicale: CFR Cluj si CS U Craiova au terminat la egalitate cu Steaua Rosie Belgrad, respectiv FK Orenburg (1-1); FCSB, victorie cu CS Coltea (7-0)
  • Hotnews.ro Actualitate - 22 Iun, 22:12

• Franta - Croatia, reeditarea la tineret a finalei Cupei Mondiale din 2018
  • Onlinesport.ro - 21 Iun, 12:45

• ATP Queens: Tsitsipas, Medvedev si Raonic, in sferturi; Anderson, Wawrinka si Cilic, eliminati Andy Murray a revenit pe teren (Rezultatele zilei)

• Adevarul.ro - 11 Iun, 17:17

• Euro 2020, preliminarii: Campioana mondiala Franta, invinsa pentru prima data in istorie de Turcia (scor 2-0) - Victorii pentru Italia, Germania si Belgia (Rezultatele serii)
  • Hotnews.ro Actualitate - 09 Iun, 09:00