• Champions League: Liverpool si Tottenham, calificate n optimi, Borussia Dortmund cstiga grupa (Rezultatele serii)

• Champions League: Liverpool vs Napoli si Barcelona vs Tottenham, duelurile serii (Programul televizarilor)

• Champions League: Atletico Madrid, Borussia Dortmund, Barcelona, Porto si Schalke s-au calificat n optimi (Rezultatele serii)

• Avancronica meciului PSV - Barcelona
  • Onlinesport.ro - 28 Nov, 14:55

• VIDEO Lionel Messi, de neoprit - Bijuteria argentinianului din lovitura libera
  • Hotnews.ro Actualitate - 19 Sep, 09:01

• VIDEO Champions League: Liverpool, victorie n prelungiri cu PSG, scor 3-2 (Rezultatele serii)

• Adevarul.ro - 13 Aug 2017, 13:50

• Europa League, turul trei preliminar: Rezultatele serii/ Infrangeri pe linie pentru echipele romanesti; PSV, Sparta Praga si Bordeaux, eliminate din competitie
  • Hotnews.ro - 04 Aug 2017, 09:57

• Rezultate din turul 3 preliminar al Europa League. Un mare nume a fost eliminat!
  • Onlinesport.ro - 04 Aug 2017, 02:26