LibNet.ro Informatii de pe Net
RSS

Politica   Economic   Sport   High Tech   Auto   Monden   Showbiz   Cultura

Rezultatele cautarii in Revista presei - 2306 stiri, Sport

• CE Under-19 (handbal f): Reprezentativa Romaniei a ratat calificarea in semifinale (21-31 vs Ungaria)

• Adevarul.ro - 08 Iul, 16:44

• DECIZIE RADICALA dupa ratarea Copei America: Argentina vrea sa joace in Europa!

• Bursa.ro - 27 Iun, 21:14

• WTA Eastbourne: Caroline Wozniacki, campioana en-titre, eliminata dupa ce a ratat o minge de meci Pliskova, Bertens si Sabalenka, in sferturi (Rezultatele zilei)
  • Hotnews.ro Actualitate - 26 Iun, 22:11

• Begu, rezultat catastrofal: A fost invinsa de jucatoarea de pe locul 509 in lume si a ratat tabloul de la Wimbledon
  • Adevarul.ro - 26 Iun, 19:00

• Gazzetta dello Sport: Italia, eliminata dupa o remiza anuntata intre Franta si Romania. Nici macar un sut pe poarta in 90 de minute
  • Hotnews.ro Actualitate - 25 Iun, 01:16