LibNet.ro Informatii de pe Net
RSS

Politica   Economic   Sport   High Tech   Auto   Monden   Showbiz   Cultura

Rezultatele cautarii in Revista presei - 12234 stiri, Sport

• Madison Keys a castigat turneul de la Cincinnati. Americanca a invins-o in finala pe Svetlana Kuznetsova, scor 7-5, 7-6(5)
  • Ultimele articole - B1.ro - 18 Aug, 23:10

• WTA Cincinnati: Madison Keys a castigat competitia (7-5, 7-6 cu Svetlana Kuznetsova)

• Ultimele articole - B1.ro - 17 Aug, 21:21

• Real Madrid, debut cu o victorie in LaLiga (3-1 pe terenul celor de la Celta Vigo)
  • Hotnews.ro Actualitate - 17 Aug, 20:09

• WTA Cincinnati: Svetlana Kuznetsova, in finala dupa o victorie surprinzatoare cu Ashleigh Barty
  • Hotnews.ro Actualitate - 17 Aug, 19:52

• VIDEO Bundesliga: Borussia, victorie categorica (5-1 cu Augsburg)
  • Hotnews.ro Actualitate - 17 Aug, 19:40

• VIDEO Bayern Munchen, doar remiza in primul meci al noului sezon din Bundesliga (2-2 acasa cu Hertha Berlin)
  • Hotnews.ro Actualitate - 17 Aug, 09:04

• VIDEO WTA Cincinnati: Keys vs Kenin si Barty vs Kuznetsova in semifinalele competitiei
  • Hotnews.ro Actualitate - 17 Aug, 08:48

• Liga 1: Hermannstadt, victorie in minutul 95 cu Academica Clinceni, scor 2-1
  • Hotnews.ro Actualitate - 16 Aug, 18:57