• VIDEO Franta, aproape de o nfrngere mpotriva Islandei, scor 2-2
  • Hotnews.ro Actualitate - 12 Oct, 09:19

• VIDEO Spania, victorie categorica n fata Tarii Galilor, scor 4-1, ntr-un meci amical / Paco Alcacer continua forma excelenta
  • Hotnews.ro Actualitate - 12 Oct, 09:07

• VIDEO Liga Natiunilor: Portugalia cstiga n Polonia, scor 3-2 (Rezultatele de joi)
  • Hotnews.ro Actualitate - 12 Oct, 08:38

• Liga Natiunilor:Lituania vs. Romnia 1-2 / Maxim aduce victoria n minutul 90+4, dupa un final chinuitor
  • Hotnews.ro Actualitate - 11 Oct, 21:00

• Shanghai Masters: Roger Federer, victorie n trei seturi n fata lui Roberto Bautista-Agut (Rezultatele zilei)

• Hotnews.ro Actualitate - 10 Oct, 18:53

• Liga 2: Chindia Trgoviste, la a patra victorie consecutiva, 3-1 cu Poli Timisoara (Rezultatele etapei)
  • Hotnews.ro Actualitate - 10 Oct, 18:28