LibNet.ro Informatii de pe Net
RSS

Politica   Economic   Sport   High Tech   Auto   Monden   Showbiz   Cultura

Rezultatele cautarii in Revista presei - 7535 stiri, Sport

• Euro 2020, preliminarii: Polonia, calificata la turneul final; Victorii pentru Germania si Olanda in Grupa C; Croatia a remizat cu Tara Galilor - Rezultatele serii
  • Hotnews.ro Actualitate - 00:08

• Liga Campionilor, handbal (f): SCM Ramnicu Valcea, invinsa in deplasare de Brest (scor 37-24)
  • Hotnews.ro Actualitate - 12 Oct, 22:16

• Romania trece cu 3-0 de Insulele Feroe in calificarile pentru Euro 2020
  • Ultimele articole - B1.ro - 12 Oct, 21:03

• Macel la meciul Steaua - Rapid: Ultrasii s-au luat la bataie! Stelistii au invins cu un scor greu de imaginat (VIDEO)
  • Ultimele articole - B1.ro - 12 Oct, 20:59

• CM Rugby: Irlanda s-a calificat in sferturi, dupa ce a invins-o pe Samoa (scor 47-5)
  • Hotnews.ro Actualitate - 12 Oct, 18:09

• Liga Campionilor, handbal (m): Medvedi - Dinamo Bucuresti 20-30 A treia victorie in grupa pentru campioana Romaniei
  • Hotnews.ro Actualitate - 12 Oct, 18:00

• Liga 2: Turris, invinsa de Metaloglobus (scor 1-0); CS Mioveni, la doua puncte de primul loc (5-0 cu Ripensia Timisoara)

• Hotnews.ro Actualitate - 11 Oct, 14:29

• Euro 2020, preliminarii: Belgia, prima echipa calificata la turneul final Olanda, victorie obtinuta in prelungiri (Rezultatele serii)
  • Hotnews.ro Actualitate - 11 Oct, 08:30

• Viitorul suna bine. Romania U21 invinge Ucraina, in preliminariile EURO si are sanse de calificare la turneul final
  • Adevarul.ro - 10 Oct, 22:24

• VIDEO Mii de femei in tribune la meciul dintre Iran si Cambodgia, scor 14-0
  • Hotnews.ro Actualitate - 10 Oct, 20:13

• Minifotbal: Romania s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale (6-0 cu Australia, echipa gazda)
  • Hotnews.ro Actualitate - 09 Oct, 19:12

• VIDEO CM Rugby: Tara Galilor, in sferturi dupa victoria cu Fiji (scor 29-17)
  • Hotnews.ro Actualitate - 09 Oct, 16:58

• CM Rugby: Scotia se mentine in cursa pentru calificarea in sferturi (61-0 cu Rusia)
  • Hotnews.ro Actualitate - 09 Oct, 13:13

• CM Rugby: Argentina a invins SUA, scor 47-17, dar a ratat calificarea in sferturi
  • Hotnews.ro Actualitate - 09 Oct, 10:15

• Liga 2: Turris Turnu Magurele vs Gloria Buzau 2-1 Debut cu victorie in minutul 90+1 pentru Florin Bratu
  • Hotnews.ro Actualitate - 08 Oct, 21:26