• VIDEO FC Copenhaga a intors scorul din tur cu Istanbul Basaksehir si s-a calificat in premiera in sferturi
  • Hotnews.ro Actualitate - 06 Aug, 09:07

• VIDEO Inter Milano, victorie muncita impotriva lui Getafe Nerazzurri merg in sferturi
  • Hotnews.ro Actualitate - 06 Aug, 08:48

• VIDEO Sahtior, in sferturi dupa o victorie obtinuta in ultimele minute (3-0 vs Wolfsburg)
  • Hotnews.ro Actualitate - 06 Aug, 08:30

• Universitatea Craiova vs CFR Cluj va fi o adevarata finala pentru titlu. Soarta campionatului va fi decisa in prelungiri sau la penalty-uri, daca scorul va fi egal dupa 90 de minute

• Hotnews.ro Actualitate - 02 Aug, 15:59

• Liga 1, play-off: FC Botosani urca pe locul al patrulea (4-1 vs Gaz Metan Medias)
  • Hotnews.ro Actualitate - 01 Aug, 23:22

• Liga 1, play-out: Sepsi, victorie categorica pe terenul Viitorului
  • Hotnews.ro Actualitate - 01 Aug, 20:56

• Liga 1, play-out: Victorie in deplasare pentru Hermannstadt (2-0 vs Academica Clinceni)

• Bursa.ro - 29 Iul, 08:11

• Liga 2, play-off: Petrolul Ploiesti iese din lupta pentru promovare (1-2 vs FC Arges)
  • Hotnews.ro Actualitate - 28 Iul, 22:03