• Roger Federer, eliminat de la Turneul Campionilor de un jucator cu 17 ani mai tanar
  • Adevarul.ro - 16 Nov, 22:24

• Turneul Campionilor: Stefanos Tsitsipas s-a calificat in finala Victorie in doua seturi cu Roger Federer
  • Hotnews.ro Actualitate - 16 Nov, 18:17

• Victorie la limita pentru Rafael Nadal in Turneul Campionilor. El depinde totusi de noroc pentru a nu fi eliminat din competitie. Care sunt calculele(VIDEO)

• Onlinesport.ro - 11 Nov, 20:00

• Paris Masters: Novak Djokovic, in semifinale - Victorie in 58 de minute cu Stefanos Tsitsipas (6-1, 6-2)
  • Hotnews.ro Actualitate - 01 Nov, 18:12

• Paris Masters: Novak Djokovic, in sferturi - Duel cu Tsitsipas pentru semifinale
  • Hotnews.ro Actualitate - 31 Oct, 17:55

• VIDEO ATP Basel: Roger Federer, tot mai aproape de al zecelea titlu Finala cu Alex De Minaur
  • Hotnews.ro Actualitate - 26 Oct, 20:18