• Victorie uriasa pentru Romania U21 si nationala lui Mirel Radoi e tot mai aproape de turneul final EURO 2021
  • Adevarul.ro - 14 Oct, 22:28

• WTA Luxemburg: Monica Niculescu, pe tabloul principal - Victorie categorica in meciul cu Gabriela Ruse
  • Hotnews.ro Actualitate - 14 Oct, 13:59

• Liga 2: Petrolul Ploiesti, victorie la scor de neprezentare cu Daco-Getica Bucuresti (Rezultatele zilei)
  • Hotnews.ro Actualitate - 13 Oct, 21:30

• VIDEO WTA Linz: Cori Gauff (15 ani) a castigat primul titlu WTA al carierei - Victorie in trei seturi cu Jelena Ostapenko
  • Hotnews.ro Actualitate - 13 Oct, 16:49

• Shanghai Masters: Daniil Medvedev, de neoprit - Rusul a castigat al doilea titlu Masters consecutiv dupa o victorie clara cu Zverev
  • Hotnews.ro Actualitate - 13 Oct, 13:12

• Euro 2020, preliminarii: Italia (2-0 cu Grecia), a doua echipa calificata la turneul final; Suedia, victorie clara cu Malta; Norvegia si Spania au remizat (Rezultatele serii)
  • Hotnews.ro Actualitate - 13 Oct, 09:17

• Romania o scoate la capat cu Feroe. Ramanem in carti pentru EURO 2020!

• Hotnews.ro Actualitate - 11 Oct, 11:51

• Euro 2020, preliminarii: Belgia, prima echipa calificata la turneul final Olanda, victorie obtinuta in prelungiri (Rezultatele serii)
  • Hotnews.ro Actualitate - 11 Oct, 08:30