• Ungurii au dat lovitura in Liga Campionilor: Rezultat urias pentru campioana Ferencvaros
  • Adevarul.ro - 18 Iul, 16:08

• VIDEO Magia campioanei! Topul celor mai frumoase zece lovituri reusite de Simona Halep la Wimbledon
  • Adevarul.ro - 17 Iul, 07:00

• VIDEO BRD Bucharest Open: Anastasija Sevastova, campioana en-titre, in turul al doilea dupa un meci de trei ore cu Ana Bogdan Romanca, la trei puncte de victorie

• Onlinesport.ro - 16 Iul, 18:23

• CFR Cluj pierde puncte acasa cu Poli Iasi. Campioana ramane fara victorie in noul sezon!
  • Onlinesport.ro - 13 Iul, 23:00

• Nadia Comaneci: Nimeni nu va munci in Romania cateva zile, oamenii vor sarbatori marea victorie a Simonei
  • Hotnews.ro Actualitate - 13 Iul, 21:49

• Legendarul McEnroe, uluit de ce a reusit Halep in finala cu Williams: Nici macar n-a fost un meci strans!
  • Adevarul.ro - 13 Iul, 18:47