06:30

Cehia invinge Anglia in preliminariile EURO 2020!

Vedeti mai jos rezultatele inregistrate, vineri, in preliminariile EURO 2020. continuă pe Online Sport

Romania invinge Insulele Feroe cu 3-0 in preliminariile Euro 2020. Contra muta inspirat in repriza secunda. VIDEO

Romania a invins Insulele Feroe cu 3-0, in deplasare, in runda cu numarul 7 din grupa F a preliminariilor Euro 2020. Golurile tricolorilor au fost marcate de Puscas, Mitrita si Keseru. in urma acestui rezultat, Romania urca pe locul 2 in grupa, cu 13 puncte. De la ora 21:45 se joaca partidele Malta Suedia .

Cine transmite la TV meciul Insulele Feroe Romania, in preliminariile Euro 2020

Romania joaca in deplasare in runda cu numarul 7 a grupei F din preliminariile Euro 2020 impotriva reprezentativei Insulelor Feroe. Meciul se disputa la ora 19:00 si este transmis live de postul de televiziune Pro TV. De asemenea, partida poate fi urmarita online in format live stream. Insulele Feroe Romania, in preliminariile Euro 2020 .

Romania, tinuta in sah de Insulele Feroe in preliminariile EURO 2020 (pauza)

Nationala de fotbal a Romaniei este la egalitate cu selectionata Insulelor Feroe, 0-0, la pauza meciului care are loc sambata, pe Stadionul Torsvollur din Torshavn, in Grupa F a preliminariilor EURO 2020 la.

Romania, victorie clara, dar muncita cu Insulele Feroe, in preliminariile EURO 2020

Viitorul suna bine. Romania U21 invinge Ucraina, in preliminariile EURO si are sanse de calificare la turneul final

Echipa nationala a Romaniei U21 a invins omoloaga ei din Ucraina, intr-un meci disputat, joi, si incheiat cu scorul de 3-0.

Euro 2020, preliminarii: Partida Romania vs Norvegia va fi arbitrata de scotianul Bobby Madden

Meciul Romania-Norvegia, din preliminariile Euro 2020, programat pe 15 octombrie 2019, de la ora 21:45, pe Arena Nationala, va fi arbitrat de o brigada scotiana. La centru va fi Bobby Madden, ajutat de David Roome si Sean Carr, in timp ce al patrulea oficial va fi Nicolas Walsh. Observator de arbitri va fi austriacul Robert Sedlacek.

Euro 2020, preliminarii: Anglia, invinsa de Cehia (scor 2-1); Franta, victorie la limita cu Islanda (scor 1-0) - Rezultatele serii

Selectionata Angliei a fost invinsa de Cehia cu scorul de 2-1, vineri seara, la Praga, intr-un meci din Grupa A a preliminariilor EURO 2020 la fotbal. in urma acestui rezultat, Anglia si Cehia sunt la egalitate de puncte, dar cehii au un meci in plus.

Romania Ucraina 3-0, in preliminariile Euro U21. Tricolorii mici au urcat pe locul 3 in grupa

Romania U21 a invins reprezentativa similara a Ucrainei cu 3-0, in preliminariile Euro 2021. Morutan a deschis scorul in minutul 75, iar Adrian Petre a reusit o dubla min. 80 si 90+4). in urma acestui rezultat, tricolorii mici urca pe locul 3 in grupa 8, cu 3 puncte acumulate dupa 2 meciuri jucate. Urmeaza meciul .

Euro 2020, preliminarii: Nationala Romaniei a ajuns in Insulele Feroe pentru meciul de sambata

Dupa un zbor de 4 ore, nationala Romaniei a ajuns la Torshavn, unde va evolua, sambata, in compania Insulelor Feroe, in preliminariile CE-2020.

Cine transmite la TV meciul Romania Ucraina, in preliminariile Euro U21

Romania U21 continua campania de calificare la Euro 2021. Tricolorii mici intalnesc reprezentativa similara a Ucrainei, joi, 10 octombrie 2019, de la ora 20:30, in runda cu numarul 2 din grupa 8 a preliminariilor. Partida este transmisa in direct de postul de televiziune Pro TV, dar poate fi urmarita si online in format live stream.

actualitate, 06:30