00:07

CFR Cluj eliminata din Liga Campionilor de Malmo si propria mediocritate

CFR Cluj a ratat calificarea in turul 3 al Ligii Campionilor dupa 1-1 in returul din deplasare cu Malmo. Campioana Romaniei a condus cu 1-0, dar n-a avut puterea sa tina de rezultat si a terminat meciul in inferioritate numerica zbatandu-se in propria neputinta. continuă pe Online Sport

CFR Cluj, eliminata din Liga Campionilor de Malmo si propria mediocritate

CFR Cluj, eliminata din preliminariile Champions League

Campioana Romaniei, CFR Cluj, a terminat la egalitate in deplasare, 1-1 0-1), cu formatia suedeza Malmo FF, in mansa secunda a turului al doilea preliminar al Ligii Campionilor la fotbal, ratand astfel.

VIDEO FC Malmo - CFR Cluj 1-1. Ardelenii ies din Liga Campionilor, raman doar cu golul serii, foarfeca lui Djokovici

CFR Cluj a facut 1-1 pe terenul lui Malmo si a parasit Liga Campionilor din cauza rezultatului inregistrat in tur, cand a pierdut cu 1-0 jocul acasa.

Programul zilei in Liga Campionilor cu un meci urias in Slovacia

Trei meciuri sunt programate, marti, in mansa secunda a turului doi preliminar din Liga Campionilor.

Optimism la CFR Cluj inaintea returului cu Malmo: Daca Barcelona a reusit

CFR Cluj are de intors in returul cu Malmo din Suedia rezultatul de 0-1 inregistrat la finalul mansei tur din Gruia pentru a obtine calificarea in turul 3 preliminar al Ligii Campionilor.

CFR Cluj incearca marea lovitura, in returul de diseara cu Malmo, din turul II preliminar al Ligii Campionilor

Dupa ce a pierdut in tur, scor 0-1, pe teren propriu, in fata campioanei Suediei, Malmo, CFR Cluj incearca azi sa dea marea lovitura in orasul care l-a dat fotbalului pe celebrul Zlatan Ibrahimovici.

LIVE Malmo - CFR Cluj (20:15)

Urmariti live text in aceasta pagina, miercuri seara de la 20:15, partida retur dintre Malmo FF si CFR Cluj din turul 2 preliminar al Ligii Campionilor. In tur s-a impus echipa suedeza, cu 1-0.

LIVE Malmo - CFR Cluj 0-1 (1-1 la general)

LIVE Malmo - CFR Cluj 1-1 (2-1 la general)

Asa am trait Malmo - CFR Cluj 1-1 (2-1 la general)

Am transmis live text in aceasta pagina, miercuri seara de la 20:15, partida retur dintre Malmo FF si CFR Cluj din turul 2 preliminar al Ligii Campionilor. In tur s-a impus echipa suedeza, cu 1-0.

actualitate, 00:07