15:00

CFR Cluj revine de la 0-2 cu Dinamo si castiga Cupa Romaniei la loviturile de deparjare

Revenire fabuloasa pentru CFR Cluj in finala Cupei Romaniei cu Dinamo, dupa ce formatia bucuresteana a condus cu 2-0 dupa primele 45 de minute. Ardelenii au intors scorul in partea secunda si au trimis meciul in prelungiri cu un gol in minutul 89, pentru a se impune cu 5-4 la loviturile de departajare. Dorin Rotariu a ratat singurul penalty din seria de cinci, mai precis fostul portar dinamovist Traian Marc a reusit sa apere. continuă pe Online Sport

CFR Cluj revine de la 0-2 cu Dinamo si castiga Cupa Romaniei la loviturile de departajare

actualitate, 15:00