14:15

CFR Cluj si-a aflat potentiala adversara din play-off-ul Ligii Campionilor. Ce se intampla daca ardelenii nu trec de Celtic

Astazi a avut loc tragerea la sorti a play-off-ului Ligii Campionilor iar CFR Cluj si-a aflat eventuala adversara, in cazul in care va trece de Celtic Glasgow, in turul trei preliminar. continuă pe Adevărul

FCSB, Craiova si CFR Cluj au aflat cu cine pot juca in playoff-ul Europa League

CFR Cluj, FCSB si Universitatea Craiova si-au aflat posibilele adversare din play-off-ul Europa Leag.

Sansa uriasa pentru CFR Cluj de a ajunge in grupele Champions League

Campioana CFR Cluj si-a aflat posibila adversara din faza playoff a Champions League, in urma tragerii la sorti de la Nyon.

Champions League: Posibilele adversare pentru CFR Cluj in play-off, daca va trece de Celtic Glasgow

UEFA a anuntat urnele valorice pentru tragerea la sorti a play-off-ului Champions League, care va avea loc luni, la ora 13. 00, la Nyon. Astfel, CFR Cluj si-a aflat posibilele adversare, daca va trece Celtic Glasgow in turul trei preliminar.

Posibilii adversari pentru CFR Cluj in playoff-ul Ligii Campionilor

Echipa CFR Cluj se va numara printre capii de serie daca va trece de Celtic Glasgow si va evolua in faza playoff a Ligii Campionilor.

Champions League: Daca trece de Celtic Glasgow, CFR Cluj va da peste Slavia Praga in play-off

CFR Cluj va intalni echipa Slavia Praga, la care sunt legitimati Nicolae Stanciu si Alex Baluta, in play-off-ul Ligii Campionilor, in cazul in care va trece de Celtic Glasgow, in turul trei preliminar.

CFR Cluj, victorie clara cu Chindia

CFR Cluj a invins-o pe Chindia Targoviste cu scorul de 4-1 0-1), sambata seara, in deplasare, la Pl.

Liga 1: Chindia Targoviste - CFR Cluj 1-4 Echipa lui Dan Petrescu a revenit de la 0-1; Dubla pentru Deac

CFR Cluj s-a impus cu 4-1 in fata nou-promovatei Chindia Targoviste, pe stadionul Ilie Oana din Ploiesti, intr-un meci din etapa a patra a Ligii 1. Echipa lui Dan petrescu a fost condusa cu 1-0 pana in minutul 49.

CFR Cluj se distreaza cu Chindia Targoviste, trece pe primul loc in Liga 1

CFR Cluj a invins, sambata seara, la Ploiesti, cu scorul de 4-1, pe Chindia Targoviste, intr-un meci din etapa a 4- a Ligii I. Echpa lui Dan Petrescu a fost condusa la pauza cu 1-0.

CFR Cluj a dat recital cu Chindia. Patru goluri intr-o repriza!

Condusa la pauza de nou-promovata Chindia Targoviste, campioana CFR Cluj a intors spectaculos rezultatul meciului disputat pe arena Ilie Oana din Ploiesti, impunandu-se in final, cu 4-1! .

Asa am trait Chindia Targoviste - CFR Cluj

Am transmis live text in aceasta pagina de la ora 21:00 meciul dintre Chindia Targoviste si CFR Cluj.

actualitate, 14:15