10:00

Champions League: Sahtior invinge pe Chelsea; Barcelona - victorie in prelungiri cu Celtic

Sahtior Donetk a demonstrat ca traverseaza o perioada foarte buna si impotriva lui Chelsea, echipa pregatita de Mircea Lucescu impunandu-se cu 2-1 in fata campioanei Europei. Barcelona a castigat meciul cu Celtic in minutul 94 scor 2-1), in timp ce Juventus ramane fara victorie in actuala editie a Champions League 1-1 pe terenul lui Nordsjalland). continuă pe Hotnews

Champions League: Sahtior vs Chelsea, meciul zilei

Neinvinsa in actuala editie a Champions League faza grupelor), Sahtior va intalni, marti, pe Chelsea, campioana en-titre. Jucam fiecare meci la victorie, a avertizat Mircea Lucescu inainte de confruntarea cu englezii. In alte dispute ale zilei, Barcelona va intalni pe Celtic, iar Lille pe Bayern. Intra in material pentru programul complet al meciurilor si al transmisiilor.

Barcelona s-a chinuit cu Celtic pentru o victorie obtinuta in prelungiri

Succesul cu numarul 100 obtinut de catalani in UEFA Champions League a venit tarziu in urma unui gol marcat de Jordi Alba in ultimul minut al prelungirilor.

actualitate, 10:00