23:00

Cristiano Ronaldo considerat Michael Jordan al fotbalului

Aprecierea ii apartine lui Ole Gunnar Solskjaer, managerul echipei Manchester United, un tehnician al carui post este mentinut de reusitele lui Cristiano Ronaldo. continuă pe Online Sport

Cristiano Ronaldo, comparat cu Michael Jordan dupa prestatia din Liga Campionilor

Cristiano Ronaldo straluceste in tricoul diavolilor, desi echipa nu are rezultatele scontate. Cu toate acestea, starul portughez a fost comparat cu marele Michael Jordan dupa ce a salvat o remiza pentru United in meciul cu Atalanta din Liga Campionilor.

VIDEO Cristiano Ronaldo o salveaza pe Manchester United in minutul 91 (remiza cu Atalanta)

Manchester United a fost condusa in doua randuri de Atalanta, dar a reusit sa plece pana la urma cu o remiza de la Bergamo dupa dubla lui Cristiano Ronaldo 2-2). Atacantul portughez a adus egalitatea in minutul 91. La finalul duelului, starul lui United a vorbit si despre norocul pe care l-au avut englezii in confruntarea de marti seara.

actualitate, 23:00