06:30

Cupa Romniei: Universitatea Craiova, ultima echipa calificata n semifinale (3-0 vs AFK Csikszereda)

Universitatea Craiova e ultima echipa calificata in semifinalele Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce a invins la un scor de forfait, 3-0 1-0), formatia de liga a treia AFK Csikszereda Miercurea Ciuc, joi seara, pe terenul acesteia. continuă pe Hotnews

Cupa Romniei: CFR Cluj, a treia echipa calificata n semifinale (1-0 vs Sepsi Sf. Gheorghe)

Echipa CFR Cluj s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a trecut in sferturi de formatia Sepsi Sf. Gheorghe, scor 1-0. Valentin Costache a inscris singurul gol al partidei in minutul 60.

actualitate, 06:30