21:30

Digisport Ciprian Tatarusanu, eroul serii in Milan - Inter: cel mai bun de pe teren! Ce nota a primit

Portarul roman, invins de Hakan Calhanoglu din penalty in minutul 11, a reusit sa pareze o alta lovitura de pedeapsa in minutul 27, executata de Lautaro Martinez, la scorul de 1-1, stabilit dupa autogolul lui Stefan de Vrij. continuă pe Hotnews

VIDEO Ciprian Tatarusanu, eroul Milanului in derbiul cu Inter - Laudat de presa italiana

AC Milan a remizat cu Inter 1-1), iar Ciprian Tatarusanu a fost omul serii pentru trupa pregatita de Stefano Pioli. Presa italiana il lauda pe portarul roman, Tatarusanu primind cea mai mare nota de pe teren.

Ciprian Tatarusanu, despre perioada buna de la AC Milan: Nu sunt rezerva nimanui

Ciprian Tatarusanu a avut evolutii laudate de presa italiana, portarul roman fiind titular in ultima perioada la AC Milan dupa accidentarea lui Mike Maignan.

actualitate, 21:30