05:45

Europa League: Atletico Madrid a nvins Arsenal si s-a calificat n finala/ Olympique Marseille s-a calificat n urma unui corner acordat eronat

Atletico Madrid s-a calificat in finala Ligii Europa, dupa ce a invins, joi, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 1-0), echipa Arsenal Londra, in mansa a doua a semifinalelor. in tur, la Londra, scorul a fost 1-1. Golul a fost marcat de Diego Costa, in minutul 45+2. Olympique Marseille s-a calificat in finala desi a pierdut, joi, meciul disputat in deplasare, cu scorul de 1-2 0-2, 0-0), in fata formatiei FC Salzburg, dupa prelungiri, in mansa a doua a semifinalelor. continuă pe Hotnews

Europa League: Atletico Madrid a nvins Arsenal si s-a calificat n finala. Prelungiri la Salzburg-OM

Atletico Madrid s-a calificat in finala Ligii Europa, dupa ce a invins, joi, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 1-0), echipa Arsenal Londra, in mansa a doua a semifinalelor. in tur, la Londra, scorul a fost 1-1. Golul a fost marcat de Diego Costa, in minutul 45+2.

actualitate, 05:45