08:30

FCSB face instructie cu CFR Cluj! Oaspetii au avut un jucator eliminat in minutul 40

Primele doua formatii in clasament si-au disputat, vineri seara, suprematia in Liga 1. FCSBsi-a surclasat contracanditata la tiltu si ainvins la scor de neprezentare, 3-0, dar meciul a fost decis de trei gafe imense ale oaspetilor. continuă pe Adevărul

FCSB CFR Cluj 3-0. Cea mai categorica victorie a ros-albastrilor din ultimii aproape 8 ani

Echipa FCSB s-a impus la scor de neprezentare in fata rivalei la titlu CFR Cluj, scor 3-0, intr-un meci disputat, vineri seara, in etapa a 28-a din CASA Liga 1.

VIDEO Liga 1: FCSB ramane pe primul loc dupa o victorie categorica (3-0 vs CFR Cluj)

Derbiul finalului de sezon regulat a fost dominat categoric de FCSB. Echipa pregatita de Anton Petrea a profitat din plin de eliminarea lui Arlauskis 41), s-a impus cu 3-0 in fata rivalei CFR Cluj toate golurile au fost inscrise in repriza secunda) si ocupa prima pozitie in clasament 63 de puncte, la trei lungimi in fata formatiei antrenate de Edi Iordanescu).

FCSB CFR Cluj, duel pentru titlu. Cel mai bun atac vs cea mai buna aparare

Primele doua clasate se infrunta, vineri seara, in etapa a 28-a din CASA Liga 1. Un meci intre FCSB si CFR Cluj, principalele pretendente in lupta pentru titlu, care nu mai are nevoie de nicio prezentare.

CFR Cluj, decimata inaintea marelui derby cu FCSB! Ultimele declaratii ale celor doi antrenori

FCSB si CFR Cluj se vor infrunta vineri, 19 martie, de la ora 20:30, in etapa a 28 din Liga 1, intr-o partida care va decide in mare masura campioana sezonului regular.

Supercupa Romaniei: Cand si unde va avea loc meciul dintre CFR Cluj si FCSB

Comitetul Executiv al FRF a aprobat, joi, data de disputare a Supercupei Romaniei se vor duela campioana CFR Cluj si detinatoarea Cupei, FCSB).

actualitate, 08:30