21:15

FCSB - Hajduk, lupta finala pentru un loc mai aproape de grupe

Primul duel dintre FCSB si Hajduk a semanat a lupta de gladiatori pe terenul greu de la Split, unde atmosfera creata de fanii croati s-a dovedit irespirabila pentru stelisti. continuă pe Online Sport

FCSB - HAJDUK SPLIT LIVE in Europa League. ONLINE STREAM ProTV - VIDEO

FCSB - HAJDUK SPLIT LIVE in Europa League. ONLINE STREAM ProTV - VIDEO. Echipa de fotbal FCSB intalneste, joi, de la ora 21,30, pe Arena Nationala din Bucuresti, formata Hajduk Split, intr-o partida contand.

Europa League: FCSB - Hajduk Split 2-1 / Calificare dramatica pentru ros-albastri - Gnohere a marcat golul victoriei n minutul 90+3

FCSB a fost la un pas sa rateze calificarea in play-off-ul Europa League, dupa o evolutie stearsa in partida cu Hajduk Split de pe Arena Nationala. Ghonere a deschis scorul din penalty in minutul 55, insa echipa lui Dica s-a vazut egalata in minutul 82. Vicecampioana Romaniei a fost salvata de acelasi Gnohere, golul calificarii venind in minutul 90+3.

LIVE FCSB - Hajduk Split (21:30)

Calificarea in playoff-ul Europa League se joaca pe Arena Nationala intre FCSB si Hajduk Split. Transmitem live text partida in aceasta pagina, joi seara, de la 21:30. In tur a fost 0-0, dar Nicolae Dica nu se gandeste la eventuale penalty-uri.

LIVE FCSB - Hajduk Split

Asa am trait: FCSB - Hajduk Split

Calificarea in playoff-ul Europa League s-a jucat pe Arena Nationala intre FCSB si Hajduk Split. Am transmis live text partida in aceasta pagina, joi seara, de la 21:30. In tur a fost 0-0, dar Nicolae Dica nu se gandea la eventuale penalty-uri.

UEFA a anuntat fotbalistii nominalizati pentru CEL MAI FRUMOS GOL al anului. Cine sunt FAVORITII (VIDEO)

UEFA a anuntat, marti, lista nominalizatilor pentru titlul de cel mai frumos gol al anului in sezonul trecut al competitiilor europene. 11 jucatori si jucatoare au fost nominalizati pentru acest titlu, ei fiind.

VIDEO Nominalizatii pentru cel mai frumos gol reusit n competitiile UEFA din sezonul trecut - Cristiano Ronaldo si Dimitri Payet, pe lista

11 jucatori si jucatoare au fost nominalizati pentru titlul de cel mai frumos gol reusit in competitiile organizate de UEFA in sezonul 2017/2018, a anuntat, marti, forul european. Pe lista se gasesc, printre altii, Cristiano Ronaldo si Dimitri Payet. Starul portughez a fost nominalizat pentru golul superb din foarfeca reusit impotriva lui Juventus, in sferturile Champions League, in timp ce Payet Marseille) candideaza cu un gol marcat contra lui Leipzig, in sferturile Europa League.

actualitate, 21:15