21:15

FCSB a invins Dinamo, scor 3-2, in Liga I. Dinamovistii au incheiat meciul cu doi jucatori eliminati

Formatia FCSB echipa Dinamo, scor 2-2), intr-un meci din etapa a sasea a Ligii I. Dinamovistii au jucat in inferioritate numerica din minutul 75, cand a fost eliminat Ismael Lopez Blanco. De la Dinamo a fost eliminat si Rauta, in minutul 90+1. continuă pe Adevărul

FCSB Dinamo 3-2, derby decis de arbitrajul catastrofal al lui Petrescu!

UPDATE, ora 22:51 FCSB a invins-o pe Dinamo, scor 3-2, in etapa a 6-a din Liga 1. Meciul a fost decis de o greseala incredibila a lui Radu Petrescu. Acestea a dictat un penalty pentru FCSB la o faza la care Izma Lopez a lovit clar mingea. in plus, l-a si eliminat pe dinamovist.

VIDEO Liga 1: FCSB vs Dinamo 3-2 Gazdele se impun dintr-un penalti contestat vehement - A fost sau n-a fost?

FCSB si Dinamo au oferit un meci spectaculos, cu ritm, faze de poarta, cinci goluri si un penalti decisiv care a adunat multe controverse. Centralul Radu Petrescu a iesit in evidenta, dar nu asa cum si-ar fi dorit. Ros-albastrii au avut 2-0, s-au vazut egalati, iar izbavirea a venit dintr-o faza despre care se va discuta mult timp de acum incolo 3-2). Cainii au incheiat partida cu doi jucatori eliminati.

actualitate, 21:15