01:05

FOTO Ce a facut Simona Halep, aseara, la Dubai, in timp ce Aryna Sabalenka si Belinda Bencic se duelau pentru a juca impotriva ei

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului de la Dubai, unde o va intalni azi pe elvetianca Belinda Bencic. continuă pe Adevărul

S-a hotarat in privinta antrenorului. Decizia luata de Simona Halep la Dubai

Calificata in sferturile turneului WTA Premier 5 de la Dubai, Simona Halep a vorbit miercuri si despre ce are de gand in privinta angajarii unui antrenor.

Simona Halep, OUT de la Dubai! A fost eliminata de elvetianca Belinda Bencic, dupa ce a fost DESFIINTATA in setul decisiv

Simona Halep 2 WTA) a fost eliminata, joi, de Belinda Bencic 45 WTA) in sferturile turneului Premier 5 de la Dubai. Elvetianca a invins-o in trei seturi, cu scorul de 4-6, 6-4, 6-2,la capatul unei dispute.

Calificare pentru Simona Halep in sferturi la Dubai

Simona Halep s-a calificat, miercuri, in sferturile turneului de la Dubai dupa o victorie in doua seturi obtinuta in fata Lesiei Tsurenko, scor 6-3, 7-5.

Culoar bun pentru Simona Halep la Dubai. Care e programul optimilor si de cine trebuie sa mai treaca jucatoarea noastra pentru a ajunge in finala

Simona Halep este in optimile de finala ale turneului de la Dubai, unde va juca azi impotriva ucrainenecei Lesia Tsurenko.

UPDATE // Simona Halep, OUT de la Dubai! A fost eliminata de elvetianca Belinda Bencic, fiind DESFIINTATA in setul decisiv. Cum a justificat romanca infrangerea

44: Simona Halep a explicat, la finalul meciului pierdut cu Belinda Bencic, ca a avut probleme fizice care au impiedicat-o sa joace cel mai bun tenis al ei. Romanca a spus ca a resimtit dureri la.

WTA Dubai: Simona Halep va juca joi n sferturi, nu nainte de ora 17:00

Este cunoscut programul zilei de joi de la WTA Dubai Premier 5), Simona Halep urmand sa joace in al treilea meci de pe arena centrala nu inainte de ora 17:00) cu Aryna Sabalenka sau Belinda Bencic in sferturile competitiei de categorie Premier 5.

Belinda Bencic, dupa victoria cu Simona Halep: Poate pe afara par calma, dar nauntru sunt un dezastru, nu mai stiu ce sa gndesc

Dupa victoria incredibila cu Aryna Sabalenka, in care a salvat sase mingi de meci, Belinda Bencic 45 WTA) a trecut si de un meci maraton cu Simona Halep, calificandu-se in semifinalele turneului de la Dubai. Poate pe afara par calma, dar inauntru sunt un dezastru, nu mai stiu ce sa gandesc, a spus elvetianca dupa partida cu numarul 2 WTA.

LIVEText Simona Halep vs Belinda Bencic (de la ora 17:00)

Belinda Bencic a supravietuit meciului cu Aryna Sabalenka precum o facea pe vremuri Bruce Willis in Die Hard. Elvetianca a salvat sase mingi de meci, iar acum incearca sa produca o noua surpriza: sa o elimine pe Simona Halep. Returul ar putea fi cheia meciului din sferturile turneului Premier 5 de la Dubai, tinand cont de faptul ca ambele sunt puternice in schimburile prelungite de pe linia de fund. Partida va fi in direct pe Digisport 1 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 17:00.

LIVEText Simona Halep vs Belinda Bencic 6-4, 0-0

Belinda Bencic a supravietuit meciului cu Aryna Sabalenka precum o facea pe vremuri Bruce Willis in Die Hard. Elvetianca a salvat sase mingi de meci, iar acum incearca sa produca o noua surpriza: sa o elimine pe Simona Halep. Returul ar putea fi cheia meciului din sferturile turneului Premier 5 de la Dubai, tinand cont de faptul ca ambele sunt puternice in schimburile prelungite de pe linia de fund. Partida este in direct pe Digisport 1 si LiveText pe HotNews. ro.

LIVEText Simona Halep vs Belinda Bencic 6-4, 4-6, 0-3