10:15

FOTO HCM Baia Mare isi joaca calificarea in sferturile Ligii Campionilor in fata Viborg (LIVE)

HCM Baia Mare isi joaca calificarea in sferturile Ligii Campionilor impotriva echipei daneze Viborg. Ultima partida din cadrul grupei principale 2 a EHF Champions League va avea loc in data de 15 martie, cu incepere de la ora 20:00. continuă pe Adevărul

FOTO Calificare istorica pentru HCM Baia Mare in sferturile ligii campionilor. Scor final 32-22

FOTO Calificare istorica pentru HCM Baia Mare in sferturile Ligii Campionilor. Scor final 32-22

HCM Baia Mare s-a calificat in sferturile Ligii Campionilor dupa ce a invins in aceasta seara, pe teren propriu, pe danezele de la Viborg. A fost un meci extrem de placut ochiului, cu multe faze frumoase, cu o Paula Ungureanu intr-o forma de zile mari. O victorie mai mult decat meritata de handbalistele antrenate de Tone Tiselj.

actualitate, 10:15