19:45

Franta jubileaza: Uruguay risca sa se prezinte la sferturile Mondialului fara jucatorul ei cel mai bun. Verdict crunt

Cel mai echilibrat meci din sferturile Cupei Mondiale poate fi ratat de un fotbalist care a inscris trei goluri in primele sale patru aparitii la aceasta editie a competitiei. continuă pe Adevărul

Brazilia a invins Mexicul cu 2-0 si e in sferturile Mondialului. Neymar, aplaudat si huiduit

Brazilia este in sferturile de finala ale Cupei Mondiale, dupa ce a trecut de Mexic cu 2-0. Neymar a deschis scorul in minutul 51, apoi a iesit la rampa si cu o simulare grosolana, fiind taxat imediat pe retelele sociale.

actualitate, 19:45