15:15

Gol superb marcat de Alexandru Mitrita chiar la debutul pentru New York City (VIDEO)

Alexandru Mitrita si-a facut singur un cadou in ziua in care a implinit 24 de ani. Chiar la debutul la New York City, fostul atacant al Craiova a marcat un gol superb prin care americanii au deschis scorul in. continuă pe B1

Alexandru Mitrita marcheaza la debutul pentru New York City FC chiar de ziua lui (VIDEO)

Debut cum nu se poate mai fericit pentru Alexandru Baluta la echipa americana pentru care a semnat in aceasta iarna.

VIDEO Alexandru Mitrita, gol superb n primul meci jucat pentru New York City

Alexandru Mitrita a reusit un gol superb la debutul pentru New York City, chiar in ziua in care a implinit 24 de ani. Romanul a deschis scorul in amicalul disputat de New York City cu suedezii de la AIK Stockholm scor 1-1), cu un lob de efect care l-a lasat fara reactie pe portarul advers.

VIDEO West Brom - Brighton 1-3 (dupa prelungiri) / Florin Andone, decisiv pentru oaspeti - A marcat un gol superb n minutul 82

Florin Andone a fost decisiv pentru Brighton in partida cu West Brom din Cupa Angliei. Romanul s-a distrat cu fundasii adversi si a marcat un gol superb care a trimis partida in prelungiri. Brighton s-a impus cu 3-1 si s-a calificat astfel in optimile Cupei Angliei.

actualitate, 15:15