10:00

Handbal feminin: CS Gloria Bistrita si-a aflat adversara din sferturile Cupei EHF

CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud va intalni formatia daneza Herning-Ikast Handbold in sferturile de finala ale Cupei EHF la handbal feminin, potrivit tragerii la sorti efectuate marti, la Viena. continuă pe Hotnews

Gloria Bistrita si-a aflat adversara din sferturile Cupei EHF

CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud va intalni formatia daneza Herning-Ikast Handbold in sferturile de fi.

Marti a avut loc tragerea la sorti a meciurilor din sferturile Cupei EHF, faza a competitiei unde a ajuns si reprezentanta Romaniei Gloria Bistrita.

Cupa EHF (handbal f): Gloria Bistrita, calificare dramatica in sferturi

CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud s-a calificat dramatic in sferturile de finala ale Cupei EHF la handbal feminin, duminica seara, printr-un gol marcat in ultima secunda a meciului terminat la egalitate cu echipa maghiara ERD, 24-24 12-12), in deplasare.

Romania si-a aflat ultima adversara de la turneul preolimpic de handbal feminin

Thailanda va fi adversara Romaniei in turneul preolimpic de handbal feminin din Muntenegru, alaturi .

Handbal feminin: SCM Craiova, victorioasa in duelul cu Gloria Buzau

SCM Craiova a invins-o pe SCM Gloria Buzau cu scorul de 23-18 8-7), duminica, pe teren propriu, int.

Cupa EHF: Meci thriller in Ungaria! Gloria Bistrita, calificare la ultima aruncare

CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud s-a calificat dramatic in sferturile de finala ale Cupei EHF la handb.

actualitate, 10:00