22:45

Irina Begu, in optimi la Melbourne

Irina Begu a invins-o cu 7-6, 6-3 pe americanca Jessica Pegula, principala favorita a turneului Melbourne Summer Set 2 WTA 250), dotat cu premii totale 239. 477 de dolari. Begu 31 ani, 62 WTA) a obtinut victoria in fata americancei 27 ani, 18 WTA) dupa o ora si 45 de minute, la primul sau meci din . continuă pe România Liberă

Irina Begu o elimina pe principala favorita de la Melbourne. Simona Halep incepe anul cu infrangere la dublu

Jucatoarele Irina Begu si Gabriela Ruse continua in turneele WTA 250 de la Melbourne.

Irina Begu, victorie impresionanta - A eliminat-o pe principala favorita de la WTA Melbourne Summer Set 2

Irina Begu a obtinut una dintre victoriile carierei, sportiva noastra trecand de principala favorita a turneului WTA Melbourne Summer Set 2.

WTA Melbourne 2: Irina Begu, duel cu principala favorita - Pe cine va intalni Sorana Cirstea in primul tur

Irina Begu si Sorana Cirstea au aflat numele adversarelor pe care le vor intalni in primul tur la WTA Melbourne 2, turneu de categorie 250 care va incepe pe 4 ianuarie.

actualitate, 22:45