08:15

Ce isi doreste Serena Williams. Fostul lider WTA a dezvaluit care sunt visurile ei pentru perioada urmatoare

Serena Williams se afla intr-o forma buna la US Open, unde a urcat pana in sferturile de finala, dupa ce a trecut de Kaia Kanepi. continuă pe Adevărul

US Open: Serena Williams, in sferturi, Elina Svitolina, eliminata in optimi. Simona Halep va pastra peste 2.000 de puncte avans in clasamentul WTA

Serena Williams, locul 26 WTA, s-a calificat, duminica, pentru a XV-a oara in sferturile de finala ale US Open, dupa ce a invins-o, cu scorul de 6-0, 4-6, 6-3, pe estona Kaia Kanepi, locul 44 WTA.

FOTO Serena Williams impresioneaza in rochita de balerina si revine la forma de top: Nu ma asteptam sa fie asa de greu dupa ce am nascut

Serena Williams a ajuns in sferturi la US Open pentru doar a 17-a oara. Contra Kaiei Kanepi a reusit setul perfect, 6-0 in 18 minute.

Serena Williams o razbuna pe Simona Halep la US Open: Dorinta nu s-a dus de tot

Fosta lidera mondiala Serena Williams s-a calificat, duminica noapte, in sferturile de finala ale turneului de Mare Slem gazduit de New York.

Serena Williams, in mare forma la US Open! Si-a spulberat sora si va juca in sferturi cu cosmarul Simonei Halep

Serena Williams se simte foarte bine la US Open, unde va juca in saptamana a doua a ultimului Grand Slam al anului.

Dezvaluiri din interiorul ALDE: Partidul isi doreste un candidat propriu la prezidentiale

Catalin Harnagea, membru ALDE, a declarat la Antena 3 ca partidul isi doreste un candidat propriu la alegerile prezidentiale. Partidul isi doreste un candidat propriu, pe actualul presedinte al Senatului.

actualitate, 08:15