14:00

ITF Midland (SUA): Mihaela Buzarnescu, in semifinale dupa un meci de aproape trei ore

Mihaela Buzarnescu 43 WTA si cap de serie numarul unu) a fost nevoita sa munceasca din greu pentru a-si asigura prezenta in semifinalele turneului ITF de la Midland SUA). Romanca s-a impus dupa doua ore si 38 de minute de joc in partida cu suedeza Rebecca Peterson 22 de ani, locul 145 WTA), scor 7-65), 4-6, 6-3. continuă pe Hotnews

ITF Midland (SUA): Mihaela Buzarnescu, in semifinale dupa un meci de aproape de trei ore

ITF Midland (SUA): Mihaela Buzarnescu s-a calificat in sferturi

Mihaela Buzarnescu 43 WTA si cap de serie numarul unu) s-a calificat, joi, in sferturile turneului ITF de la Midland SUA), dupa ce a invins-o pe elvetianca Stefanie Voegele 178 WTA), scor 1-6, 6-0, 6-2.

ITF Midland (SUA): Mihaela Buzarnescu, in turul al doilea

Mihaela Buzarnescu 43 WTA si cap de serie numarul unu), a invins-o, marti, pe britanica Naomi Broady 118 WTA) in doua seturi, scor 7-5, 7-5, performanta in urma careia s-a calificat in turul doi al turneului ITF de la Midland SUA).

Mihaela Buzarnescu s-a calificat in optimile de finala ale turneului ITF de la Midland

Mihaela Buzarnescu s-a calificat marti in optimile de finala ale turneului ITF de la Midland Michig.

Irina Bara si Mihaela Buzarnescu au fost eliminate din proba dce dublu a turneului de la Midland

Perechea Irina Maria Bara/Mihaela Buzarnescu, cap de serie numarul 2, a fost eliminata joi in sfertu.

actualitate, 14:00