20:15

Leo Messi, omul recordurilor. Decarul Barcelonei a devenit cel mai bun marcator din istoria El Clasico

La finalul partidei de pe Santiago Bernabeu, castigata de Barcelona cu 4-3, Leo Messi a fost nestemata catalanilor care a stralucit impotriva lui Real Madrid. Argentinianul a devenit cel mai bun marcator din istoria clasicului Spaniei, fiind un specialist al golurilor inscrise impotriva marii rivale a Barcei. continuă pe Adevărul

Lionel Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria derbiurilor dintre FB Barcelona si Real Madrid, cu 21 de reusite

Argentinianul Lionel Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria derbiurilor dintre FC Barcelona si Real Madrid, ajungand la 21 de goluri inscrise. Messi a marcat in minutele 42, 65 penalti) si 84 penalt.

Lionel Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria derbiurilor dintre FC Barcelona si Real Madrid, cu 21 de reusite

Real Madrid - FC Barcelona 3-4. Lionel Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria El Clasico, cu 21 de reusite

Argentinianul Lionel Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria derbiurilor dintre FC Barcelona si Real Madrid, ajungand la 21 de goluri inscrise. Messi a marcat in ultimul El Clasico de duminica in.

actualitate, 20:15