01:05

Liga 1: Gaz Metan Medias vs FC Viitorul 1-0 Cele doua echipe fac schimb de locuri in clasament

Gaz Metan Medias a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 0-0), formatia FC Viitorul, in etapa a XXII-a a Ligii I, ultima din 2019. Chamed a marcat, in minutul 58. continuă pe Hotnews

Asa am trait Gaz Metan - Viitorul

Etapa a 22-a, ultima din acest an in Liga 1, a programat vineri seara meciul Gaz Metan Medias - Viitorul.

Viitorul ajunge la limita playoff-ului dupa a patra infrangere in ultimele cinci etape

Continua criza celor de la Viitorul care in ultimele cinci runde au suferit nu mai putin de patru infrangeri, ultima dintre acestea 0-1 pe terenul lui Gaz Metan Medias.

Liga 1: FC Botosani vs Dinamo Bucuresti 1-0 Gazdele au dat lovitura in prelungiri

Formatia FC Botosani a invins, joi seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa FC Dinamo, in primul meci al etapei a XXII-a a Ligii I. in urma acestui rezultat, moldovenii s-au apropiat de play-off au egalat-o pe Gaz Metan Medias, echipa clasata pe locul al saselea), in timp ce dinamovistii raman doar cu sanse matematice cel putin cinci puncte de recuperat in patru etape).