08:45

Liga Campionilor: Rostov Don - CSM Bucuresti 25-24/ Campioana Romaniei incheie pe locul 3 in grupa principala

CSM Bucuresti, campioana en-titre a Romaniei, a fost invinsa, sambata, in deplasare, de formatia rusa Rostov-Don, scor 25-24 9-12), in ultimul meci din Grupa principala I a Ligii Campionilor la handbal feminin. In urma acestui rezultat, tigroaicelemerg in faza sferturilor de pe locul al treilea. continuă pe Hotnews

Liga Campionilor: Rostov Don - CSM Bucuresti 25-24/ Campioana Romaniei incheie grupa principala pe locul 3

CSM Bucuresti, campioana en-titre a Romaniei, a fost invinsa, sambata, in deplasare, de formatia rusa Rostov-Don, scor 25-24 9-12), in ultimul meci din Grupa principala I a Ligii Campionilor. In urma acestui rezultat, tigroaicelemerg in faza sferturilor de pe locul al treilea.

ROSTOV - CSM BUCURESTI ONLINE LIVE STREAM - VIDEO LIGA CAMPIONILOR

ROSTOV DON - CSM BUCURESTI ONLINE LIVE STREAM - VIDEO LIGA CAMPIONILOR Meci decisiv pentru locul al doilea in grupa principala din Liga Campionilor la handbal feminin: Rostov Don - CSM Bucuresti.

CSM Bucuresti pierde la un gol in Rusia: sunt sanse mari sa joace cu Metz in sferturile Ligii Campionilor

CSM Bucureti a fost invinsa la un gol diferenta de Rostov-Don, 25-24 pentru campioana Rusi3ei. Neagu si compania au condus la pauza cu 12-9.

Dezastru pentru CSM Bucuresti in Liga Campionilor la handbal feminin. O noua infrangere

CSM Bucuresti a ocupat locul al treilea in clasamentul final al Grupei principale 1 a Ligii Campionilor la handbal feminin, dupa ce a fost invinsa, sambata, in deplasare, de formatia rusa Rostov pe Don cu.

Liga Campionilor: CSM Bucuresti joaca azi in Rusia pentru locul doi in grupa! Posibilii adversari din sferturi

CSM Bucuresti va juca sambata pe terenul lui Rostov-Don. E un meci pentru locul doi in grupa principala a Ligii Campionilor, dar e posibil ca tigroaicelor sa le convina mai mult sa incheie pe locul al treilea.

CSM Bucuresti pierde dramatic cu Rostov si termina pe trei faza grupelor

Campioana CSM Bucuresti a pierdut, sambata, in deplasare cu Rostov Don, scor 25-24, in ultima etapa a fazei grupelor principale.

Prima infrangere a sezonului in Liga Nationala de handbal feminin pentru campioana CSM Bucuresti

Echipa de handbal feminin SCM Craiova i-a administrat, miercuri, pe teren propriu, campioanei en-titre CSM Bucuresti, prima infrangere a stagiunii, scor 23-21 11-12), in meci contand pentru etapa a XIX-a.

Surpriza uriasa in handbalul din Romania. CSM Bucuresti, invinsa de Craiova

CSM Bucuresti, campioana en titre, a fost invinsa neasteptat de SCM Craiova cu scorul de 23-21 11-12), miercuri, in Sala Polivalenta din Banie, intr-un meci din etapa a 19-a a Ligii Nationale de handbal.

Prima infrangere pentru CSM Bucuresti in campionat

CSM Bucuresti a suferit, miercuri, prima infrangere in Liga Florilor dupa un an si jumatate.

TOTTENHAM - JUVENTUS LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM Telekom Sport - VIDEO

TOTTENHAM - JUVENTUS LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM Telekom Sport - VIDEO. JUVENTUS are meci greu la Londra, cu TOTTENHAM, in optimile LIGII CAMPIONILOR, LIVE VIDEO pe TELEKOM SPORT si ONLINE STREAM pe.

actualitate, 08:45