05:15

LIVE Astra - Steaua (21:15)

Urmariti in aceasta pagina, live text dupa 21:15, meciul dintre ultimele doua campioane, Astra Giurgiu si Steaua. Partida inchide etapa a 9-a din playoff. continuă pe Online Sport

LIVE Iasi - Pandurii (18:00) si Astra - Steaua (21:15)

Etapa a 9-a din playoff si playout se incheie, luni seara, cu meciurile CSM Poli Iasi - Pandurii 18:00) si Astra Giurgiu - Steaua 21:15), meci cu implicatii in lupta pentru titlu.

LIVE Astra - Steaua 0-1

Urmariti in aceasta pagina, live text dupa 20:30, meciul dintre ultimele doua campioane, Astra Giurgiu si Steaua. Partida inchide etapa a 9-a din playoff.

LIVE Iasi - Pandurii

LIVE Iasi - Pandurii 1-0

Asa am trait Astra - Steaua 0-1

Am transmis in aceasta pagina, live text dupa 20:30, meciul dintre ultimele doua campioane, Astra Giurgiu si Steaua. Partida a inchis etapa a 9-a din playoff.

LIVE Craiova - Viitorul (21:15)

Meci extrem de important in economia luptei pentru titlu intre CS Universitatea Craiova si Viitorul Constanta, mai ales dupa ce Dinamo a castigat la Cluj si a urcat la conducerea clasamentului.

Lovitura de teatru la Astra - Steaua!

Steaua conduce cu 1-0 la pauza, dupa golul lui Gnohere, dupa o centrare perfecta data de Blodrin, in minutul 12. in minutul 30,Nita respinge gresit o centrare a lui Nicoara, Bus.

ASTRA - STEAUA (FCSB) LIVE. ONLINE STREAM Digi Sport LIGA I - VIDEO

ONLINE STREAM Digi Sport LIGA I - VIDEO. Steaua Bucuresti joaca in aceasta seara pe terenul Astrei Giurgiu o partida vitala in lupta pentru titlu, dar si pentru locurile de .

LIVE CFR Cluj - Dinamo (21:15)

CFR Cluj si Dinamo se infrunta, sambata seara de la 21:15, intr-un meci cu implicatii la titlu. Partida din Gruia este live text in aceasta pagina.

Scor final la Astra-Steaua. Titlul se decide in ultima etapa

FCSB a invins-o pe Astra Giurgiu cu scorul de 1-0 1-0), luni seara, in deplasare, intr-un meci din etapa a noua a fazei play-off a Ligii I de fotbal, iar titlul se va decide sambata, in.

actualitate, 05:15