06:00

LIVE Simona Halep - Belinda Bencic in semifinale la Madrid

Simona Halep se afla in cautarea primului loc mondial al titlului cu numarul trei din cariera la Madrid. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video . continuă pe Online Sport

LIVE Simona Halep - Belinda Bencic in semifinale la Madrid (15:30)

Asa am trait Simona Halep - Belinda Bencic in semifinale la Madrid

Simona Halep a invins-o in trei seturi pe Belinda Bencic in semifinalele de la Madrid. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

WTA Madrid: Simona Halep vs Belinda Bencic, in semifinale / Partida are loc vineri, de la ora 15:30

Simona Halep, locul 3 mondial, va evolua contra jucatoarei elvetiene Belinda Bencic, locul 18 WTA, vineri, de la ora 15:30, in semifinale la Madrid Open.

LiveText Simona Halep vs Belinda Bencic (de la ora 15:30)

La inceptul anului, la Dubai, Belinda Bencic trecea de Simona Halep in sferturile turneului. Elvetianca are un sezon bun, insa alta ar trebui sa fie povestea unui meci care va avea loc pe zgura. in drumul spre finala de la Madrid Premier Mandatory) Simona Halep trebuie sa treaca de incomoda jucatoare din Elvetia. Halep vs Bencic va fi in direct pe Digisport 1 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 15:30.

LiveText Simona Halep vs Belinda Bencic 4-2

La inceptul anului, la Dubai, Belinda Bencic trecea de Simona Halep in sferturile turneului. Elvetianca are un sezon bun, insa alta ar trebui sa fie povestea unui meci care va avea loc pe zgura. in drumul spre finala de la Madrid Premier Mandatory) Simona Halep trebuie sa treaca de incomoda jucatoare din Elvetia. Halep vs Bencic este in direct pe Digisport 1 si LiveText pe HotNews. ro.

LiveText Simona Halep vs Belinda Bencic 6-2, 5-6

SIMONA HALEP-BELINDE BENCIC ONLINE STREAM LIVE VIDEO MADRID. Sansa uriasa pentru Simona

SIMONA HALEP-BELINDE BENCIC ONLINE STREAM LIVE VIDEO MADRID Jucatoarea elvetiana de tenis Belinda Bencic va fi adversara Simonei Halep in semifinalele turneului de la Madrid WTA), dotat cu premii totale in valoare .

Simona Halep, in finala la Madrid (6-2, 6-7(2), 6-0) cu Belinda Bencic - Dezlantuita in decisiv, la un meci distanta de locul 1

Daca scoatem din calcul setul al doilea unul in care a avut o evolutie oscilanta, cu multe intrebari fara raspuns), Simona Halep a aratat impotriva artagoasei Belinda Bencic ca este una dintre cele mai bune jucatoare din lume pe zgura. Decisivul a fost cireasa de pe tort, Simona impunandu-se cu 6-0. Halep s-a calificat pentru a patra oara in finala de la Madrid Premier Mandatory), iar daca va ridica sambata trofeul deasupra capului va reveni pe locul 1 in lume incepand de saptamana viitoare 6-2, 6-72), 6-0, dupa o ora si 57 de minute). Se actualizeaza.

LIVE Simona Halep - Ashleigh Barty in sferturi la Madrid

Simona Halep joaca impotriva australiencei Ashleigh Barty, joi de la ora 13:00, in sferturile de finala de la Madrid. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

LIVE Simona Halep - Viktoria Kuzmova. Un prim set fulminant!

Simona Halep continua aventura la Madrid si o intalneste, miercuri, in turul 3, pe slovaca Viktoria Kuzmova. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

actualitate, 06:00