23:00

Liverpool a castigat Cupa Ligii Angliei, dupa o victorie dramatica in finala cu Chelsea. Pochettino, in continuare fara trofeu in fotbalul englez

B1 TV B1 TV,

Liverpool a invins-o pe Chelsea, duminica, pe Stadionul Wembley din Londra, si a castigat Cupa Ligii Angliei pentru a 10-a oara in istorie, consolidandu-si astfel recordul. Liverpool vs Chelsea 1-0, in finala Cupei Ligii Angliei . continuă pe B1 TV

Liverpool castiga Cupa Ligii Angliei dupa prelungiri

Pentru a zecea oara in istorie Cupa Ligii Angliei ajunge in vitrina clubului Liverpool.

FC Liverpool a castigat Cupa Ligii Angliei. Cormoranii au trecut de Chelsea dupa prelungiri

FC Liverpool a castigat Cupa Ligii Angliei, dupa ce a invins-o cu scorul de 1-0 pe Chelsea, in marea finala disputata pe Stadionul Wembley din Londra. in fata a peste 80,000 de spectatori, cele doua formatii au incheiat la egalitate, 0-0, la finalul celor 90 de minute regulamentare. Singurul gol al confruntarii de pe Wembley .