14:45

LiveScore Malta vs Romania (de la 21:45) / Echipele de start

Romania are doar un punct in fata Maltei in clasamentul Grupei F de calificare la Euro 2020, iar o victorie este singura varianta pentru ca tricolorii sa ramana cu sanse reale in lupta pentru locul doi. Disputa va fi in direct pe ProTV si LiveScore pe HotNews. ro de la ora 21:45. continuă pe Hotnews

Malta Romania, ora 21:45, LIVE TEXT. Cine transmite meciul din preliminariile Euro 2020

Malta Romania se joaca luni, 10 iunie 2019, de la ora 21:45. Este cea de-a patra partida a tricolorilor din campania de calificare pentru Euro 2020. Meciul care poate tine Romania in cursa pentru turneul de anul viitor va fi transmis in direct de postul de televiziune Pro TV. Malta Romania, ora 21:45, [] .

Malta Romania, ora 21:45, LIVE TEXT. Scor 2-0. Puscas este eroul meciului

Malta Romania se joaca luni, 10 iunie 2019, de la ora 21:45. Este cea de-a patra partida a tricolorilor din campania de calificare pentru Euro 2020. Meciul care poate tine Romania in cursa pentru turneul de anul viitor va fi transmis in direct de postul de televiziune Pro TV. UPDATE: in minutul 34 al [] .

LiveText Norvegia vs Romania 0-0

Echipa Nationala a Romaniei intalneste, vineri, reprezentativa Norvegiei, in a treia etapa a Grupei F din cadrul preliminariilor Campionatului European 2020. Cu trei puncte adunate din primele doua meciuri, Romania are nevoie de victorie la Oslo, pentru tricolori urmand meciul din Malta. Partida de pe stadionul Ullevaal va fi in direct pe ProTV si LiveText pe HotNews. ro de la ora 21:45.

LiveText Norvegia vs Romania 1-0 (Rep. II) / Elyounoussi deschide scorul

LiveScore Malta vs Romania 0-1 (Rep I) / 7' Puscas deschide scorul

Romania are doar un punct in fata Maltei in clasamentul Grupei F de calificare la Euro 2020, iar o victorie este singura varianta pentru ca tricolorii sa ramana cu sanse reale in lupta pentru locul doi. Disputa este in direct pe ProTV si LiveScore pe HotNews. ro.

LiveScore Malta vs Romania 0-3 (Rep II)

Euro 2020, preliminarii: Norvegia vs Romania 2-2 / Keseru salveaza un punct in prelungiri

Reprezentativa Romaniei a terminat la egalitate, scor 2-2, in deplasare, impotriva Norvegiei, in etapa a treia din Grupa F a preliminariilor pentru Campionatul European din 2020. Scandinavii au condus cu 2-0, insa tricolorii au reusit sa inscrie de doua ori in ultimul sfert de ora prin Claudiu Keseru. in urma acestui rezultat, Romania ramane pe pozitia a treia, cu patru puncte.

Euro 2020, preliminarii: Malta vs Romania 0-4/ Puternici cu cei mici

Tricolorii au facut diferenta contra Maltei in prima repriza era 3-0 la pauza), succesul 4-0) fiind vital pentru pozitiile fruntase din Grupa F de calificare la Euro 2020. Puscas dubla), Chipciu eliminat in minutul 81) si Dennis Man au punctat pentru Romania, insa nu e cazul sa ne imbatam totusi cu apa rece. Este o victorie importanta in ecuatia calificarii, dar venita in fata unui adversar modest, care are sanse minime sa incurce pe cineva in aceasta grupa in afara Insulelor Feroe. Pe 5 septembrie, echipa lui Cosmin Contra se va duela pe teren propriu cu Spania.

MALTA-ROMANIA LIVE. Nationala, test facil. ONLINE STREAM PRO TV

Nationalele Maltei si Romaniei se intalnesc azi, de la ora 21:45, in preliminariile pentru EURO 2020. Echipele de start: MALTA-ROMANIA LIVE. Romania:.

Malta Romania, scor 0-4. Puscas, eroul meciului, Chipciu eliminat! Visam iar la Euro!

Malta Romania se joaca luni, 10 iunie 2019, de la ora 21:45. Este cea de-a patra partida a tricolorilor din campania de calificare pentru Euro 2020. Meciul care poate tine Romania in cursa pentru turneul de anul viitor va fi transmis in direct de postul de televiziune Pro TV. UPDATE: in minutul 90+2, Dennis [] .

actualitate, 14:45