01:05

Meci nebun intre Chiajna si Dinamo. La pauza era 0-0, in repriza a doua s-au marcat sapte goluri!

Concordia Chiajna si Dinamo au oferit una dintre cele mai palpitante intalniri din Liga 1. Ce s-a intamplat in repriza a doua a fost spectaculos, dar si jenant pentru cele doua aparari. continuă pe Adevărul

CONCORDIA CHIAJNA-DINAMO ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT TELEKOM SPORT. Meci esential pentru dinamovisti

CONCORDIA CHIAJNA-DINAMO ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT TELEKOM SPORT Antrenorul echipei de fotbal Dinamo, Vasile Miriuta, a declarat, sambata, intr-o conferinta de presa, ca formatia sa nu a mai.

Meci nebun intre CSM Bucuresti si Rostov, in Liga Campionilor la handbal. Cristina Neagu a ratat in ultima secunda

CSM Bucuresti a avut parte de o partida absolut fantastica contra rusoaicelor de la Rostov pe Don, in Grupa Principala I a Ligii Campionilor.