21:15

Meciul dintre ASA Targu Mures si Pandurii Targu Jiu a fost SUSPENDAT dupa PRIMA REPRIZA! ARBITRUL nu a fost de acord cu ASTA

Meciul dintre ASA Targu Mures si Pandurii Targu Jiu de duminica seara a fost suspendat de catre arbitrul Marius Avram, dupa prima repriza. Meciul din etapa a 21-a a Ligii I de fotbal, care a avut. continuă pe B1

Meciul ASA Targu Mures vs Pandurii s-a incheiat la pauza - Gorjenii au refuzat sa mai intre pe teren

Meciul dintre ASA Targu Mures si Pandurii Targu Jiu s-a terminat dupa doar 45 de minute, jucatorii formatiei gorjene refuzand sa mai intre pe teren din cauza gazonului inghetat. Gazdele conduceau la pauza cu 2-0, dupa reusitele lui Muresan 19) si Vlad Morar 37).

Epoca de gheata in Liga I! Jucatorii de la Pandurii au refuzat sa mai joace meciul cu ASA din cauza terenului patinoar

Meciul dintre echipele ASA Targu Mures si Pandurii Targu Jiu nu a mai fost reluat dupa pauza, deoarece jucatorii formatiei gorjene au refuzat sa mai intre pe teren.

Un medic din Targu Mures, dat disparut: Femeia nu a mai fost vazuta de cateva zile(VIDEO)

Un medic specialist din Targu Mures, lector la Universitatea de Medicina si Farmacie si fost voluntar la SMURD, a fost dat disparut de familie, informeaza B1 TV. Orsoio Benedek a fost vazuta ultima data.

actualitate, 21:15