01:06

MINUT cu MINUT Liga 1 Viitorul-ACS Poli 1-2 si Pandurii-CFR Cluj 0-1

Onlinesport a transmis, sambata, LIVE TEXT, cele doua meciuri programate in Liga 1:Viitorul-ACS Poli 1-2si Pandurii-CFR Cluj 0-1. Informatii minut cu minut gasiti facand clic aici. continuă pe Online Sport

LIVE Liga 1 Viitorul-ACS Poli 1-2, urmeaza Pandurii-CFR Cluj (21:30)

Onlinesport transmite, sambata, LIVE TEXT, cele doua meciuri programate in Liga 1:Viitorul-ACS Poli 19:00) si Pandurii-CFR Cluj 21:30). Informatii minut cu minut gasiti facand clic aici.

LIVE Liga 1 Viitorul-ACS Poli 1-1

LIVE Liga 1 Viitorul-ACS Poli 0-0

LIVE Liga 1 Viitorul-ACS Poli (19:00) si Pandurii-CFR Cluj (21:30)

LIVE Pandurii-CFR Cluj 0-0

Onlinesport transmite, sambata, LIVE TEXT, cele doua meciuri programate in Liga 1:Viitorul-ACS Poli 1-2si Pandurii-CFR Cluj 21:30). Informatii minut cu minut gasiti facand clic aici.

VIDEO Viitorul - ACS Poli 1-2: echipa lui Hagi a marcat golul serii in Liga I, dar Regele a luat focsi a trecut la acuze

Derby-ul pentru evitarea retrogradarii a fost decis de o gafa a lui Alexandru Tudor, care a naruit munca gazdelor si l-a scos din sarite pe fostul capitan al nationalei.

Liga 1: ACS Poli Timisoara a invins FC Viitorul, scor 2-1

Formatia ACS Poli Timisoara a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-1 1-1), echipa FC Viitorul. Golurile au fost marcate de Baluta 42 pentru gazde si Szekely 19, Nanu 65 pentru ACS.

Fotbal - Liga I: Viitorul Constanta - ACS Poli Timisoara 1-2.

ACS Poli Timisoara a invins pe Viitorul Constanta cu scorul de 2-1 1-1), sambata, in deplasare, la Chiajna, intr-o partida din etapa a 25-a a Ligii I de fotbal. zabolcs Szekely 19) si Florin Nanu 66) au marcat pentru prima victorie a banatenilor in mandatul antrenorului Dan Alexa al doilea sau joc in aceasta postura). Golul de onoare al Viitorului a fost reusit de Alexandru Baluta 43). Pentru Poli a fost prima victorie in ultimele sale cinci meciuri, potrivit Agerpres. Citeste si: ASA .

Viitorul pierde cu ACS Poli pe mana unui arbitru deloc omenos

Viitorul Constanta a pierdut, sambata seara, partida de pe teren propriu cu ACS Poli, scor 2-1, la capatul unui joc dominat teritorial de gazde, dar castigat de banateni printr-o experienta superioara de joc. Oaspetii au transformat in gol doua din cele trei suturi pe spatiul portii, in timp ce Alexandru Tudor are pe constiinta cel putin un penalti neacordat pentru Viitorul in prima parte. Mai mult, jucatorii Viitorului au solicitat lovitura de pedeapsa si in repriza a doua, la un presupus fault al lui Morariju la Alexandru Baluta, autorul celui mai frumos gol al partidei.

actualitate, 01:06