01:05

Monica Niculescu si noua ei partenera de dublu se inteleg de minune. S-au calificat in sferturile de finala la Indian Wells

Monica Niculescus-a calificat alaturi deAndrea Hlavackovain sferturile de finala ale probei de dublu la turneul de la indian Wells. continuă pe Adevărul

Indian Wells: Monica Niculescu, in turul doi la dublu - Victorie in fata surorilor Pliskova

Monica Niculescu si Andrea Hlavackova Cehia), favorite numarul 5, s-au calificat in turul doi de la Indian Wells, dupa ce au trecut de surorile Karolina si Kristyna Pliskova. A fost un meci intens, de o ora si 18 minute.

Monica Niculescu si Andrea Hlavackova, in sferturile de finala la dublu la Indian Wells

Monica Niculescu si coechipiera ei Andrea Hlavackova, favoritele numarul 5, au invins luni, cu scoru.

Monica Niculescu si Andrea Hlavackova, in sferturi de finala la dublu, la Indian Wells

Monica Niculescu si coechipiera ei Andrea Hlavackova, favoritele numarul 5, au invins, luni, cu scorul de 6-2, 7-5, cuplul Shuko Aoyama/Zhaoxuan Yang Japonia/China), calificandu-se in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, anunta News. ro.

Duel romanesc in America. Sorana Cirstea a invins-o pe Monica Niculescu

Sorana Cirstea, numarul 35 mondial, a invins-o pe Monica Niculescu in turneul de la Indian Wells SU.