13:45

Norvegia Romania, meci decisiv pentru calificarea la Euro 2020. LIVE TEXT

Playtech Playtech,

Norvegia Romania se joaca vineri, 7 iunie 2019, de la ora 21:45. Este al treilea meci al tricolorilor in preliminariile Euro 2020, o partida pe care trebuie sa o castige pentru a nu ingreuna soarta calificarii, in conditiile in care inca nu au jucat impotriva Spaniei, favorita grupei F. Norvegia Romania, meci de [] . continuă pe Playtech

Norvegia Romania 2-2, in preliminariile Euro 2020. Revenire de senzatie pentru tricolori! Rezumat VIDEO

Norvegia Romania se joaca vineri, 7 iunie 2019, de la ora 21:45. Este al treilea meci al tricolorilor in preliminariile Euro 2020, o partida pe care trebuie sa o castige pentru a nu ingreuna soarta calificarii, in conditiile in care inca nu au jucat impotriva Spaniei, favorita grupei F. UPDATE Rezultate grupa F, [] .

Norvegia Romania 0-0 la pauza, in preliminariile Euro 2020. Se joaca tare la Oslo. LIVE TEXT

Norvegia Romania se joaca vineri, 7 iunie 2019, de la ora 21:45. Este al treilea meci al tricolorilor in preliminariile Euro 2020, o partida pe care trebuie sa o castige pentru a nu ingreuna soarta calificarii, in conditiile in care inca nu au jucat impotriva Spaniei, favorita grupei F. UPDATE Pauza. Posesia dupa [] .

Norvegia - Romania, scor 2-2, in preliminariile Euro-2020. Echipa nationala a reusit egalarea in ultimele minute de meci

Nationalele de fotbal ale Romaniei si Norvegiei au terminat la egalitate, 2-2 0-0), vineri seara, pe Stadionul Ullevaal din Oslo, in Grupa F a preliminariilor EURO 2020, dupa un gol marcat in extremis de.

Mircea Lucescu, inainte de Norvegia - Romania: Este un meci dificil

Mircea Lucescu a vorbit despre intalnirea Romaniei cu Norvegia, din preliminariile Euro 2020, si crede ca echipa noastra poate pleca de la Oslo cu cele trei puncte.

Romania viseaza la Euro 2020: Tricolorii au fost condusi cu 2-0, dar au plecat cu un punct dupa un final electrizant de meci

Nationala pregatita de Cosmin Contra a fost surclasata mai bine de 60 de minute de Norvegia, insa cele doua goluri inscrise de Claudiu Keseru mentin sperantele unei calificari la Euro 2020.

LIVE Norvegia - Romania in preliminariile EURO 2020 (21:45)

Echipa nationala de fotbal a Romaniei are o misiune extrem de importanta in drumul spre EURO 2020, iar o victorie in Norvegia ne-ar suplimenta sansele de calificare.

LIVE Norvegia - Romania in preliminariile EURO 2020

LIVE Norvegia - Romania in preliminariile EURO 2020. Primim gol pe o mare eroare!

Asa am trait Norvegia - Romania in preliminariile EURO 2020. Am revenit de la 0-2!!!

Echipa nationala de fotbal a Romaniei a avut o misiune extrem de dificila in drumul spre EURO 2020, salvand in extremis remiza in deplasare cu Norvegia.

Norvegia Romania, azi, ora 21.45 - Meciul care ne poate impinge cu un pas catre Euro 2020

Dupa primele doua meciuri jucate, in luna martie, nationala Romaniei continua parcursul din preliminariile Euro 2020 cu o dubla, azi cu Norvegia si luni cu Malta, care poate fi chiar decisiva in ecuatia calificarii la turneul final de la anul.