Olivia Steer si tratamentul naturist pentru guta: Dupa trei luni, ma uitam la mainile lui ca la Isus Christos

Cunoscuta deja pentru tratamentele naturiste pe care le recomanda in detrimentul medicamentelor, clasice, Olivia Steer loveste din nou. De data aceasta cu un tratament naturist pentru guta. M-am. continuă pe Antena3

Leacul zilei, cu Lidia Fecioru. Tratament naturist pentru bataturi si negi

Bioenergoterapeutul Lidia Fecioru a prezentat, sambata, la Adevaruri ascunse, un leac naturist pentru bataturi si negi. Ies foarte usor cu ceapa. Luam foia de ceapa si o lipim acolo - cruda. E bine.

VIDEO Liga 2: Petrolul - Metaloglobus 1-1 / Portarul Ianos Brnza, nlocuit la pauza dupa trei gafe de proportii

Petrolul Ploiesti a incheiat la egalitate cu Metaloglobus Bucuresti, scor 1-1, intr-un meci din etapa a XXIII-a a Ligii a 2-a la fotbal. Confruntarea de pe stadionul Ilie Oana a fost una cu un ritm alert, cu faze spectaculoase, dar si cu gafe de proportii. Portarul Ianos Brinza a fost veriga slaba a echipei din Ploiesti, gafand inexplicabil de trei ori in prima repriza, dupa care a fost inlocuit la pauza.

actualitate, 12:30