14:45

Petrolul a invins Viktoria Plzen, scor 4-1, si s-a calificat in play-off-ul Ligii Europa

Echipa Petrolul Ploiesti s-a calificat in play-off-ul Ligii Europa, dupa ce a invins, joi, in deplasare, cu scorul de 4-1 3-1), formatia ceha Viktoria Plzen, in mansa secunda a turului trei preliminar al . continuă pe B1

Lupii, pregatiti sa muste din Viktoria Plzen

Petrolul joaca, azi, cu Viktoria Plzen, in deplasare intr-un meci de a fi sau a nu fi in play-off-ul Ligii Europa. Lupii sunt pregatiti de meci si spera ca vor merge mai departe in competitie. in tur, la Ploiesti, a fost 1-1.

MINUT cu MINUT Europa League: Viktoria Plzen-Petrolul 1-4, CFR Cluj-Dinamo Minsk 0-2 si Liberec-Astra 2-3

Ati urmarit astazi live text pe onlinesport. ro meciurile celor trei echipe romanesti prezente in turul 3 preliminar al Europa League:Slovan Liberec-Astra 2-3), CFR Cluj-Dinamo Minsk 0-2) si Plzen-Petrolul 1-4).

Avancronica Viktoria Plzen-Petrolul Ploiesti (LIVE, 21:00)

Petrolul a ratat de putin victoria in mansa tur de la Ploiesti, iar la 1-1 avantajata este fosta campioana a Cehiei.

Astra Giurgiu a invins Slovan Liberec, scor 3-2, si s-a calificat in play-off-ul Ligii Europa

Echipa Astra Giurgiu s-a calificat in play-off-ul Ligii Europa, dupa ce a invins, joi, in deplasare, cu scorul de 3-2 1-2), formatia ceha Slovan Liberec, in mansa secunda a turului trei preliminar al competitiei, potrivit Mediafax.

Echipa Astra Giurgiu s-a calificat in play-off-ul Ligii Europa, dupa ce a invins, joi, in deplasare, cu scorul de 3-2 1-2), formatia ceha Slovan Liberec, in mansa secunda a turului trei preliminar al .

Liga I: Dinamo a invins Universitatea Cluj, scor 3-2

Formatia Dinamo a invins, luni seara, in deplasare, cu scorul de 3-2 3-1), echipa Universitatea Cluj, in ultimul meci al etapei a doua a Ligii I. in acest meci, gazdele au jucat in inferioritate numerica din.

actualitate, 14:45