12:16

Pierderea grea pentru CSM Bucuresti inaintea meciului cu Midtjylland

CSM Bucuresti a trecut la pas, marti seara, pe teren propriu, de Cetate Deva, cu 38-21, in etapa a 6-a din Liga Nationala, insa una dintre jucatoarele de baza s-a accidentat inca din primul minut. continuă pe Online Sport

Cea mai buna echipa din Romania joaca, astazi, in Europa: CSM Bucuresti, meci infernal in grupele Ligii Campionilor

Maratonul Ligii Campionilor, editia 2016-2017, incepe in ritm de sprint pentru CSM Bucuresti, detinatoarea trofeului.

Reactii dupa CSM Bucuresti cu Rostov: Portarita Grubisici explica cele doua goluri din poarta in poarta

Vedeti mai jos ce au declarat actorii implicati in meciul dintre CSM Bucuresti si Rostov din prima etapa a Ligii Campionilor la handbal feminin, portarita Jelena Grubisici explicand cele doua goluri pe care le-a marcat din poarta in poarta in prima repriza a meciului castigat, cu 24-21.

Duel de cinci seturi intre Alba Blaj si CSM Bucuresti in derby-ul primei etape la volei feminin

Campioana Alba Blaj si CSM Bucuresti, detinatoarea Cupei Challenge, au facut o buna propaganda voleiului, luni seara, in confruntarea directa din prima etapa a noului sezon in Divizia A1.

CSM Bucuresti, start lansat in noul sezon de Liga Campionilor

CSM Bucuresti a invins-o pe Rostov, cu 24-21 12-10), duminica, pe teren propriu, in primul meci al noului sezon de Liga Campionilor la handbal feminin.

CSM Bucuresti Rostov Don, scor 24-21, in primul meci din Grupa C a Ligii Campionilor la handbal feminin

Detinatoarea Ligii Campionilor la handbal feminin, CSM Bucuresti, a invins duminica, pe teren propriu, formatia rusa Rostov Don, cu scorul de 24-21 12-10), in Grupa C.

actualitate, 12:16