01:05

Plecarea lui Zinedine Zidane de la Real Madrid, iminenta. Unde va antrena francezul

Despartirea lui Zinedine Zidane de Real Madrid este iminenta, sustine presa internationala. Mai mult, antrenorul francez si-ar fi gasit deja o noua echipa. Desi mai are contract cu Real Madrid pana. continuă pe B1

Meciul zilei in Champions League: Real Madrid - Liverpool

Doua dintre echipele care au facut istorie in Champions League se infrunta, marti seara, in prima mansa a sferturilor de finala. Nu mai putin de 19 trofee au cucerit impreuna cele doua adversare care se infrunta pe Estadio Alfredo di Stefano din Madrid. Opt dintre acestea au fost obtinute dupa anul 2000. De asemenea, Real Madrid si Liverpool sunt doua dintre campioanele ultimelor trei editii.

Meciul zilei in Champions League: Real Madrid-Liverpool

Real Madrid, victorie mare cu Liverpool, devine favorita la calificarea in semifinale

Real Madrid a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-1 2-0), pe Liverpool, in mansa tur a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor.

LiveScore Real Madrid vs Liverpool 3-1 Manchester City vs Borussia Dortmund 1-1 (Rep. II)

Marti, cu incepere de la ora 22:00, se vor desfasura primele doua meciuri tur ale sferturilor de finala din UEFA Champions League. Real Madrid primeste vizita lui Liverpool, in timp ce Dortmund joaca in deplasare contra lui Manchester City. Partidele vor fi LiveScore pe HotNews. ro si in direct pe Telekom Sport, Digisport si LookTV.

incepe spectacolul sferturilor: Real Madrid vs Liverpool, duelul de gala al zilei

Marti cu incepere de la ora 22:00 se vor desfasura primele doua meciuri tur ale sferturilor de finala din UEFA Champions League. Real Madrid primeste vizita lui Liverpool, in timp ce Dortmund joaca in deplasare contra lui Manchester City.