01:05

Un portughez o fluiera pe CFR Cluj cu Rennes

UEFA a anuntat brigada de arbitri pentru meciul retur dintre CFR Cluj si Rennes din grupele Europa League. continuă pe Online Sport

CFR Cluj se distreaza cu Clinceni, revine pe primul loc in Liga 1. Cum arata clasamentul dupa meciurile de sambata

Formatia CFR Cluj a invins pe teren propriu,sambata seara,3-0, echipa Academica Clinceni, intr-un meci din etapa a 15-a a Ligii I.

CFR Cluj revine pe primul loc dupa o victorie categorica cu Academica Clinceni

Campioana CFR Cluj a suferit o repriza in partida de acasa cu Academica Clinceni, dar jucatorii lui Dan Petrescu au rezolvat ecuatia celor trei puncte in partea secunda si s-au impus in final, cu 3-0.

Liga 1: CFR Cluj vs Academica Clinceni 3-0 Golurile au fost inscrise in repriza secunda

Formatia CFR Cluj a invins, sambata seara, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa Academica Clinceni, intr-un meci din etapa a XV-a a Ligii I.

Asa am trait CFR Cluj - Academica Clinceni

Campioana CFR Cluj a revenit pe primul loc dupa victoria cu Academica Clinceni. Meciul a fost live text aici.