20:45

Premier League: Watford vs Tottenham - Duelul Ranieri vs Conte nu s-a terminat niciodata la egalitate

Disputa in cel mai pur stil italian in campionatul de fotbal din Anglia. 5 infrangeri consecutive pentru Hornets, in timp ce Spurs vine dupa un egal. Nicio remiza in 9 meciuri intre cei doi antrenori veniti din Serie A, unul de la Sampdoria Genova, iar celalalt de la Inter Milano. Meciul Watford-Tottenham se joaca sambata, 1 ianuarie, de la ora 17:00, in etapa a 21-a. continuă pe Hotnews

VIDEO Manchester City, de neoprit in Premier League - Victorie de senzatie in prelungiri contra lui Arsenal

Manchester City a invins dramatic, sambata, Arsenal Londra, in etapa a XXI-a din Premier League, la finalul unui meci in care a inscris golul victoriei in prelungiri 2-1).

Premier League: Manchester United vs Burnley - Cadou pentru Sir Alex Ferguson

Manchester United a patit-o urat in etapa de Boxing Day. Desi nu mai evoluase de pe 11 decembrie, Manchester n-a parut deloc odihnita, remizand rusinos cu codasa Newcastle, scor 1-1, la reaparitia in circuitul Premier League.

actualitate, 20:45