15:45

Presa belgiana il ridica in slavi pe Ianis Hagi. Ce scriu ziarele dupa debutul cu gol al romanului

Ianis Hagi a reusit sa inscrie la debutul sau intr-un meci oficial pentru campioana Belgiei, golul romanului aducand toate cele trei puncte pentru Genk in meciul cu Kortrijk, scor 2-1. continuă pe Adevărul

Ianis Hagi: Voi avea nevoie de timp, deoarece campionatul Belgiei e de nivel ridicat

Voi avea nevoie de timp, deoarece campionatul Belgiei e de nivel ridicat, a declarat fotbalistul roman Ianis Hagi, ce a marcat la prima atingere a balonului la debutul sau la Racing Genk, inscriind golul victoriei in meciul de vineri cu Kortrijk 2-1).

Debut de senzatie pentru Ianis Hagi in Belgia: A inscris GOLUL DECISIV la prima atingere, in partida pe care Genk a jucat-o cu Kortrijk (VIDEO)

Ianis Hagi a fost decisiv la debutul sau in tricoul lui Genk. Intrat pe teren in minutul 74, internationalul roman a reusit sa marcheze la prima atingere golul victoriei, in partida pe care campioana Belgiei a di.

Ce a spus Ianis Hagi dupa debutul cu gol de trei puncte din campionatul belgian

Ianis Hagi a marcat la debutul intr-un meci oficial pentru KRC Genk, in meciul castigat de formatia sa, scor 2-1, cu echipa Kortijk, in prima etapa a campionatului Belgiei.

VIDEO Ianis Hagi a marcat la debutul sau pentru Genk si a adus victoria in meciul cu Kortrijk

Fotbalistul roman Ianis Hagi a marcat la primul sau meci oficial in tricoul formatiei Racing Genk, el inscriind vineri seara golul victoriei in partida castigata de campioana en titre cu scorul de 2-1 0-1) pe teren propriu cu Kortrijk, in prima etapa a campionatului Belgiei.

Debut de vis pentru Ianis Hagi

Ianis Hagi a marcat la debutul intr-un meci oficial pentru KRC Genk, in meciul castigat de formatia .

Ianis Hagi marcheaza la debutul pentru Genk

De doua minute a avut nevoie Ianis Hagi pentru a-si trece in cont primul gol in tricoul echipei belgiene Genk.

actualitate, 15:45