18:45

Prima reactie a Simonei Halep, dupa calificarea in sferturi la Indian Wells, unde va da peste Serena Williams. Ce spune despre duelul cu liderul WTA

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, dupa ce a trecut de Barbora Strycova. continuă pe Adevărul

Prima declaratie a Simonei Halep, dupa calificarea in optimi la Indian Wells. Cui a tinut sa multumeasca romanca

Simona Halep a facut un meci consistent in turul al treilea al turneului de la Indian Wells, in care a trecut de rusoaica Ekaterina Makarova.

Meciul Simonei Halep, evenimentul principal al zilei la Indian Wells. Cand are loc partida jucatoarei noastre

Simona Halep va juca impotriva rusoaicei Ekaterina Makarova, locul 32 WTA, pentru calificarea in sferturile de finala dde la Indian Wells.

Mica, nervoasa, divortata.Totul despre adversara Simonei Halep din optimile de finala de la Indian Wells

Simona Halep a ajuns in optimile de finala de la Indian Wells, dupa ce a trecut de Ekaterina Makarova, intr-un meci care a durat o ora si cinci minute.

CTP, dupa victoria Simonei Halep: Nu ma mai tem de nimeni, nici macar de Serena

Simona Halep a trecut de Ekaterina Makarova, scor 6-2, 6-4, si s-a calificat in optimile turneului de la Indian Wells.

Cad ca popicele. Urmaritoarele Simonei Halep din clasamentul WTA nu reusesc sa se apropie de jucatoarea noastra

Simona Halep a inceput anul 2016 pe locul doi in clasamentul WTA, dar din cauza evolutiilor slabe de la inceputul anului, ea a cazut pe pozitia a cincea.

actualitate, 18:45