08:30

Rapid a invins Concordia Chiajna in prelungiri si ramane in Liga I

Rapid Bucuresti a invins pe Concordia Chiajna cu scorul de 2-1, dupa prelungiri, sambata seara, in meci de baraj pentru mentinerea in Liga I de fotbal. Giulestenii s-au impus cu emotii in acest meci, fiind. continuă pe Antena3

Rapid a iNVINS Concordia Chiajna, scor 2-1. Echipa va evolua in sezonul 2013/2014 in LIGA I.

Formatia Rapid a invins, sambata seara, pe stadionul Dinamo, cu scorul de 2-1 dupa prelungiri, echipa Concordia Chiajna, intr-un meci de baraj pentru obtinerea dreptului de participare in editia 2013/2014 a Ligii I, in care au fost eliminati cinci jucatori, potrivit Mediafax. Golurile au fost marcate de Al. Coman 83 si Ionita 91 pentru Rapid, respectiv Florea 32 pentru Concordia. Concordia Chiajna a deschis scorul dupa o actiune personala a lui Daniel Florea, care dupa ce i-a driblat pe .

Rapid vs Chiajna (21:00)/ Cine castiga ramane in Liga 1

Rapid si Concordia Chiajna se lupta pentru ultimul loc care asigura prezenta in viitoarea editie a Ligii 1 la fotbal. Barajul de pe stadionul din Stefan cel Mare va incepe la ora 21:00. Partida va fi arbitrata de Alexandru Tudor.

LIVETEXT Rapid - Concordia Chiajna, meciul decisiv de ramanere in Liga I

Meciul de baraj pentru ramanerea in primul esalon romanesc, Rapid - Concordia Chiajna se disputa astazi, ora 21. 00 si e LIVETEXT pe adevarul. ro.

LIVETEXT Rapid - Concordia Chiajna: 0-1, meciul decisiv de ramanere in Liga I

actualitate, 08:30