13:45

Rapid a solicitat doua lovituri de pedeapsa la Craiova: Ne lasam de fotbal daca nu e penalti

Dupa remiza dintre Universitatea Craiova si Rapid, scor 1-1, giulestenii au reclamat deciziile de arbitraj luate de Marian Barbu. Echipa lui Cristiano Bergodi ar fi putut primi doua lovituri de la 11 metri. continuă pe Hotnews

Rapid a solicitat doua lovituri de pedeapsa la Craiova: Ramanem cu un gust amar

Rapid a solicitat penalti prima data in minutul 20, cand Ermal Krasniqi a patruns in careu si a fost busculat de Screciu inainte sa suteze. Arbitrul a dictat insa ofsaid. A doua faza a venit in minutul 85, cand Oaida a sutat la poarta, dupa care a fost faultat de catre Maldonado. Cristiano Bergodi acuza dur arbitrajul .

actualitate, 13:45